עיצוב חדרי אמבטיה

אין ספק שהבית הישראלי עבר הרבה מאוד תהפוכות במהלך העשורים האחרונים, עם ההיחשפות של הישראלים לתקשורת, לחו"ל ולעיצוב העולמי. כל אחד רוצה היום בבית שלו את המילה האחרונה בעיצוב.
היום בית בישראל זה לא רק בשביל לגור בו, אלא גם בשביל להגשים חלומות וכאשר מדובר בצורך של עיצוב חדרי אמבטיה, אפשר לומר כי הוא אחד החללים הכי חשובים והכי שמישים בבית לכן העיצוב שלו חייב להיות גם פונקציונלי, אבל גם יפה.
כמו הבית עצמו גם חדר האמבטיה עבר בשנים האחרונות שינויים גדולים ובמאמר זה נסקור אותם.

 

לא אמבטיה אלא מקלחון

עד לפני עשור, בכל בית חגגה האמבטיה. היא אומנם תפסה מקום רב דווקא בחדר הכי קטן בבית, אבל זה היה בהנחה שאנחנו עושים אמבטיה.
מסתבר כי אחוז האנשים שבאמת עושים אמבטיה לעומת אלה שיש להם אמבטיה הוא ממש נמוך, מה שאומר שרוב האנשים היום פשוט עוברים למקלחון, כי מי צריך אלמנט שהוא לא בשימוש רק כדי שיתפוס חצי מהאמבטיה.
לא מדובר כמובן על עיצוב חדרי אמבטיה גדולים, שאז אשפר בהחלט להציב באמצע את האמבטיות המלכותיות על הרגליים המוזהבות, שהופכות כל אמבטיה לטירה או ארמון, אלא מדובר בחדרי אמבטיה שבדרך כלל יחסית הם מאוד קטנים בדירות.

 

שלום לניאגרה ותודה לריצוף דמוי הפרקט

כמעט בכל בית ממשיכה לככב גם היום הניאגרה "העצומה" בגודלה, שאין לה שום תרומה מבחינת עיצוב אבל היא חייבת להיות בכל חדר אמבטיה.
עיצוב חדרי אמבטיה 2019 הולך לוותר על הניאגרה המפורסמת, ויש מגמה להסתרתה מאחורי קיר גבס, כאשר האסלה עצמה תלויה ישר מהקיר.
בחדר אמבטיה אפשר היום לכסות את הרצפה בריצוף דמוי פרקט שזה היה החלום של רבים, אבל הם נמנעו להפגיש ובצדק פרקט ומים. מגמה נוספת חשובה היא ארונות תלויים בצבעים עזים, על רקע קירות בצבע חלק מנוגד.
כיורים המונחים על אדן שיש או ארון במראה עתיק ואת זה משלימה מסביב קרמיקה מעוטרת בסגנון מזרחי, או קיר מחופה (בחומר שעומד כמובן בלחות), פרזול שלא מחליד ועוד.

 

 

תוכן עניינים

צרו קשר לקבלת הצעה משתלמת

עיצוב פנים
5 דברים שלא ידעתם על עיצוב פנים

רוצים לעצב את הבית, אך לא יודעים מאיפה להתחיל? או שאולי אתם מחפשים מידע על עיצוב פנים מודרני? בכל מקרה, הגעתם למקום הנכון. במאמר זה נכיר את סגנון העיצוב המודרני – שנחשב לאחד

אדריכלות
אדריכלות

היום כדי להרים בניין או אפילו בית פרטי יש הצורך באדריכל לצורך תכנון המבנה, הכנת תכניות והגשתם למועצה המקומית או העירייה לצורך קבלת היתרים לבניה. כיום מקצוע אדריכלות הוא הרבה מעצב לתכנון בתים

אי למטבח
אי למטבח

אי למטבח הוא אחד מההתפתחויות של הזמן המודרני בעיצוב מטבחים. אי למטבח הוא ריהוט שעומד בנפרד מייתר ריהוט המטבח ובדרך כלל עומד במרכז המטבח ומכאן גם שמו "אי מטבח". תופעת עיצוב מטבחים עם