עיצוב חדרי שינה הורים

 

חדר השינה המרכזי בכל בית הוא חדר השינה של ההורים, מובילי הבית וכמו שכל חלל בדירה או בית בא לספק את צרכיו של הדר בו, כך גם חדר השינה של ההורים נועד לשמש אותם.
גם אם הם רוצים לצפות בטלוויזיה הפרטית שלהם, לנוח או לקרוא ספר, חדר שינה הוא המקום בו אנו פוגשים את עצמנו בסופו ובתחילתו של כל יום, והוא צריך להיות שותף מלא לרצונות שלהם ולמצוא חן בעיניהם.
הוא חייב להיות מעוצב באופן כזה שהוא משרה עלינו רוגע ועוזר לנו לתפוס ראש, שלווה ועוד. המציאות המודרנית ובעיקר בעידן הטכנולוגי הזה, גורמת לאנשים להגיע למיטה שלהם כל יום "על ארבע" ולכן החדר הזה צריך ליצור הרמוניה, שקט ולייצר נוף שבעלי הבית אוהבים. עיצוב חדרי שינה הורים זה אתגר גדול מאוד.

 

מיטה ארון ושתי שידות – אפשר לצאת מהקופסה

העיצוב הסטנדרטי של חדרי הורים, הוא באמת סטנדרטי. כמעט בכל בית נמצא מיטה זוגית, עם גב או בלי, עם שתי שידות אחת בכל צד, מנורות לילה. ארון אחסון מספיק גדול לבגדי בעלי הבית, או חדר ארונות צמוד.

ייתכן ויהיה שם גם אלמנט של קולב נייד להנחת בגדים, מראה גדולה, פינת טואלט לאישה (אם אין מקלחת לחדר הורים). עיצוב חדרי שינה הורים, נראים משום מה כולם דומים, והגיע הזמן לצאת מהקונספט הזה ולחשוב איך אפשר לעצב את החלל הזה בצורה יותר נעימה, מזמינה ושונה.

אולי כורסה בחדר שינה וגוונים שמתכתבים

הרבה פעמים אנשים נכנסים לחדר השינה שלכם, לא רק כדי לישון, הם רוצים לשבת בו ולקרוא איזה ספר להירגע, אז מדוע שלא תהיה בו כורסה נוחה לשבת בה לקרוא או לראות טלוויזיה או כל דבר אחר, זה כבר אלמנט שיכול להיות עיצובי מאוד ולתרום לחלל.

גם וילונות בגוון הנכון ורהיטים בגוון מרגיע, עשויים להפוך את השהייה בחדר הזה לזמן התרגעות, בעצם למקום היחידי בבית בו אפשר באמת לשים את הראש ולנוח. בנוסף בחדר שינה יש מעט ריהוט פונקציונלי וחשוב שחומרי הגלם וגם הגוונים ישלבו ביניהם בהרמוניה ויתרמו לתחושת הרגיעה וההשראה בחדר השנה.

עיצוב חדרי שינה הורים, הוא עיצוב חיי השקט והשלווה שלכם במקום שהוא הכי שלכם.

 

תוכן עניינים

צרו קשר לקבלת הצעה משתלמת

עיצוב פנים
5 דברים שלא ידעתם על עיצוב פנים

רוצים לעצב את הבית, אך לא יודעים מאיפה להתחיל? או שאולי אתם מחפשים מידע על עיצוב פנים מודרני? בכל מקרה, הגעתם למקום הנכון. במאמר זה נכיר את סגנון העיצוב המודרני – שנחשב לאחד

אדריכלות
אדריכלות

היום כדי להרים בניין או אפילו בית פרטי יש הצורך באדריכל לצורך תכנון המבנה, הכנת תכניות והגשתם למועצה המקומית או העירייה לצורך קבלת היתרים לבניה. כיום מקצוע אדריכלות הוא הרבה מעצב לתכנון בתים

אי למטבח
אי למטבח

אי למטבח הוא אחד מההתפתחויות של הזמן המודרני בעיצוב מטבחים. אי למטבח הוא ריהוט שעומד בנפרד מייתר ריהוט המטבח ובדרך כלל עומד במרכז המטבח ומכאן גם שמו "אי מטבח". תופעת עיצוב מטבחים עם