עיצוב מטבחים שחורים

מטבחים שחורים – אין אישה שאין לה שמלה שחורה קטנה ועוד מעט נוכל לומר שגם אין משפחה שאין לה מטבח שחור בבית, כי זה הטרנד הכי מוביל היום בעיצוב מטבחים 2019.
זה בהחלט מפתיע בעיקר לאור העובדה שמטבח שחור, מתקבל כיוקרתי ויפהפה וצריך היה רק אומץ של מעצב מטבחים להעלות את הטרנד הזה בעולם המטבחים והנה מזה עשור הוא כבר תופס תאוצה.
זה לא עוד מטבח אפל וקודר, כפי שרבים תופסים את הצבע השחור ומשום כך כפי הנראה, לא העזו עד היום לעצב לעצמם מטבח שחור, אולי רק איזה מגירה פה ושם או מסגרת אבל לא ממש מטבח שחור בשלמותו. עכשיו זה קורה וזה מפתיע כמה שזה יפה ומרשים ולכן גם אין שום פלא שזה הפך לטרנד היסטרי. עיצוב מטבחים שחורים זה שוס, תזכרו את המשפט הזה.

שחור  – יוקרה של מטבח

המגמה של עיצוב מטבחים שחורים ובכלל שימוש בצבעים כהים למטבח, הוא מגמה בולטת בתחום עיצוב המטבחים 2019. מטבח שחור יש לציין מגיע היום כמגמה, אחרי שנים שכל המטבחים חוגגים את הכפרי בעץ, את הקלאסי בעץ כבד כהה, המודרני בשחור ולבן.
בשנים האחרונות המגמה של מטבחים בעיצוב רטרו של תקופת הוינטאג' הכניסו המון צבעים חזקים שהיו בבחינת טאבו הרבה מאוד שנים כמו אדום, צהוב, ירוק ועוד. מטבחים שחורים נראים נפלא בתוך חלל, אפשר להתאים להם כיורים שונים וקרמיקות שונות ותמיד זה נראה טוב. זה כמו ללכת עם שמלה שתמיד מתאימה לכל אירוע ומטבח שחור מתאים לכל סגנון של בית.

השחור האצילי בחלל המעוצב

אם נרצה להסביר מה זה עיצוב מטבחים שחורים נלך על תיאורים כמו: קלאסי, אצילי, מאוד אסתטי ונקי. אין ספק כי מטבחים שחורים משויכים באופן אוטומטי לסגנון המודרני, על קו ההייטק והסגנון התעשייתי.
מטבח מאוד נקי, מעץ משובח. מעניין להבין כי למרות שהוא שחור, הוא כל כך פגיע ביחס לעיצוב, שטעות אחת עלולה להחריב את כל הקונספט. לכן אם אתם רוצים מטבח שחור, הזמינו אותו מנגר שיודע לבנות מטבח חלומי בצבע שחור אצילי בחלל מעוצב.

תוכן עניינים

צרו קשר לקבלת הצעה משתלמת

עיצוב פנים
5 דברים שלא ידעתם על עיצוב פנים

רוצים לעצב את הבית, אך לא יודעים מאיפה להתחיל? או שאולי אתם מחפשים מידע על עיצוב פנים מודרני? בכל מקרה, הגעתם למקום הנכון. במאמר זה נכיר את סגנון העיצוב המודרני – שנחשב לאחד

אדריכלות
אדריכלות

היום כדי להרים בניין או אפילו בית פרטי יש הצורך באדריכל לצורך תכנון המבנה, הכנת תכניות והגשתם למועצה המקומית או העירייה לצורך קבלת היתרים לבניה. כיום מקצוע אדריכלות הוא הרבה מעצב לתכנון בתים

אי למטבח
אי למטבח

אי למטבח הוא אחד מההתפתחויות של הזמן המודרני בעיצוב מטבחים. אי למטבח הוא ריהוט שעומד בנפרד מייתר ריהוט המטבח ובדרך כלל עומד במרכז המטבח ומכאן גם שמו "אי מטבח". תופעת עיצוב מטבחים עם