עיצוב פנים מודרני

לא כל מי שרוצה לעצב את הבית שלו, יודע מהם המאפיינים של עיצוב פנים מודרני לעומת עיצוב פנים כפרי, או קלאסי ועוד.
ניתן לנחש כי המילה מודרני, מעמידה את העיצוב הזה בחזית העיצובים, כמילה האחרונה בתחום, זו שמשקפת את המגמות האחרונות בעולם.
זוהי מגמה שנוצרת מתוך תערוכות של עיצוב בתים, עיצוב שכותבים עליו במגזינים ושהוא הכי מודרני. אם כן זה באמת נכון, עיצוב פנים מודרני זה הדבר הכי אופנתי מכל העיצובים הקיימים ויש לו אפיונים משלו. בדרך כלל מדובר בעיצוב שנשען על קווים ישרים, רהיטים מודרניים מעוצבים בקווים ישרים. הצבעים יהיו בגוונים של אפור, שחור, אדום ולבן. עיצוב מאוד מינימליסטי שדוגל במשפט "כל המוסיף גורע".

 

עיצוב פנים מודרני הוא גם הייטק

המאפיינים של עיצוב פנים מודרני, מתאימים גם לעיצוב פנים הייטק. זהו סגנון מאופק, שלא יורד לפרטים הקטנים ושקשה למצוא בו כיסא עם פיתוחים או גובלן על הקיר. אין בו שום דבר עתיק, כי עתיק זה ההיפך ממודרני.
כל הפרטים הקטנים נכנסים לאחסון ולכן בבית כזה תמיד נשמרים הסדר והניקיון. אין שום דבר מיותר בבית כזה, הכול מונח במקומו ולכן ייתכן כי זה לעתים ירגיש "קר" אבל יש שיטות גם לחמם אווירה תוך עיצוב פנים מודרני.
בדרך כלל זה יכול לבוא לידי ביטוי בווילונות, פריטי טקסטיל, אומנות ועוד. יש שימוש רחב בחומרי גלם מאוד קרים כמו בטון, זכוכית, פלסטיק ועוד. בבית כזה ניתן יהיה למצוא פריטי אומנות שיכניסו צבע וגם חיים לחלל.

 

סגנון מודרני וסגנון כפרי

עיצוב פנים מודרני, הוא ההיפך הגמור מעיצוב כפרי. אם כפרי הוא תמיד צבעוני, חם ושמח, סגנון עיצוב מודרני הרבה פעמים נראה "נקי מדי" לידו.
כאמור יש טכניקות להכניס צבע לחלל כזה ולהפוך אותו ליותר שמח ופחות "קר". הסגנון המודרני נמצא בצד אחד של הסקאלה והכפרי ממש בקצה השני. בכפרי יש כמה שיותר פרטים, ומעץ, שימוש בחומרים טבעיים שנראים ישנים או ישנים באמת. מרקמים גסים לעומת מרקמים חלקים ונקיים בסגנון עיצוב מודרני וזה אומר גם קירות בצבע חלק, פרזול מאוד מינימלי, וילונות ונציאנים ולא פרחוניים ועוד. הוא גם מצטלם נהדר.

 

תוכן עניינים

צרו קשר לקבלת הצעה משתלמת

עיצוב פנים
5 דברים שלא ידעתם על עיצוב פנים

רוצים לעצב את הבית, אך לא יודעים מאיפה להתחיל? או שאולי אתם מחפשים מידע על עיצוב פנים מודרני? בכל מקרה, הגעתם למקום הנכון. במאמר זה נכיר את סגנון העיצוב המודרני – שנחשב לאחד

אדריכלות
אדריכלות

היום כדי להרים בניין או אפילו בית פרטי יש הצורך באדריכל לצורך תכנון המבנה, הכנת תכניות והגשתם למועצה המקומית או העירייה לצורך קבלת היתרים לבניה. כיום מקצוע אדריכלות הוא הרבה מעצב לתכנון בתים

אי למטבח
אי למטבח

אי למטבח הוא אחד מההתפתחויות של הזמן המודרני בעיצוב מטבחים. אי למטבח הוא ריהוט שעומד בנפרד מייתר ריהוט המטבח ובדרך כלל עומד במרכז המטבח ומכאן גם שמו "אי מטבח". תופעת עיצוב מטבחים עם